NATJEČAJ ZA DAVANJE U ZAKUP ŠKOLSKOG PROSTORA

KLASA: 406-01/23-01/1

URBROJ:2186-133-01-24-2

Sveti Đurđ, 03. siječnja 2024. godine

Osnovna škola Sveti Đurđ na temelju odluke Školskog odbora donesene dana 19.12.2023. godine raspisuje

NATJEČAJ ZA DAVANJE U ZAKUP ŠKOLSKOG PROSTORA

U zakup se daje školska sportska dvorana veličine 555m² za rekreaciju i trening djece i odraslih po početnoj cijeni od 15,00 € po satu te unutrašnji i vanjski prostor škole sukladno Pravilniku o uvjetima, kriterijima i postupku za davanje u zakup prostora i opreme, te načinu korištenja vlastitog prihoda u školskim ustanovama nad kojima Varaždinska županija ima osnivačka prava.

Ugovori se sklapaju za školsku godinu 2023./2024.

Ponude mogu dostaviti pravne i fizičke osobe.

U ponudi je potrebno navesti: naziv, adresu, ime i prezime, OIB, telefonski kontakt, vrstu aktivnosti koju se želi provoditi, vrijeme korištenja (dani, sati, vremensko razdoblje).

Nepravodobne i nepotpune ponude neće biti razmotrene.

Ponude se dostavljaju u roku od 8 dana od dana objave Natječaja u zatvorenoj omotnici s naznakom „Ponuda za zakup školskog prostora“ na adresu: Osnovna škola Sveti Đurđ, Cvjetna 4, 42233 Sveti Đurđ.

Ponude će biti otvorene u Osnovnoj školi Sveti Đurđ, dana 17.01.2024. godine u 9.00 sati bez javnog otvaranja. Ponuditelji će biti u roku od 3 dana pisanim putem obaviješteni o odabiru najpovoljnije ponude.

Ponuditelji imaju pravo uvida u ponudbenu dokumentaciju.

Ponuda se dostavlja na obrascu "Prijava" koji se nalazi pod "opširnije"

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_za_zakup_skolskog_prostora.pdf (239.23 KB)
PRIJAVA.docx (13.63 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 4. 1. 2024.