Korisnik:
Lozinka:

REZULTATI NATJEČAJA "VOLIM KNJIŽNICU"

U povodu 70.obljetnice Hrvatskog knjižničarskog društva Varaždinske županije otvoren je u šk.g. 2018./2019. natječaj pod nazivom "Volim knjižnicu".

Između poslanih likovnih i literarnih radova iz naše škole, nagradu je osvojila učenica Dalila Bačani s pjesmicom "Svet knjigi", u kategoriji učenika viših razreda. Sve literarne radove možete pročitati, dok likovne radove možete prolistati.

REZULTATI NATJEČAJA "KANIŽAJADA LIMAČIJADA" 2020.

Na tom natječaju sudjelovali su i učenici naše škole. Rezultate pogledajte u poveznici.

-----------------------------------------------------------------------------

Unatoč tome što 2020. godine nije u Županijskoj palači obilježen Dan hrvatskih knjižnica, naša je knjižnica-škola odlučila nagraditi najčitače u šk.g.2019./2020.

To su INES NIKOLIĆ (2.b) i ANAMARIJA KAPUSTA (8.b).

Radno vrijeme: svaki drugi tjedan: PON - SRI - PET od 8 do 14                                         UT - ČET od 8 do 14 sati

Smještaj: na katu

Površina: 60 m

Oprema: računalo za knjižničara, printer, stalak za časopise, projektor, ormar s neknjižnom građom