GRADSKO NATJECANJE U ČITANJU NAGLAS, Ludbreg, 28.10. i 29.10.2019.

Sudjelovale su učenice: Hana Gložinić, Ivona Jerković, Ena Banjkovec (4.razred) te Laura Bačani (7.razred). Laura Bačani osvojila je 1. mjesto u višoj kategoriji te sudjeluje na državnom natjecanju u Sisku.

OBILJEŽAVANJE DANA HRVATSKIH KNJIŽNICA, 11. studenog

U Županijskoj je palači 11. studenog 2019. obilježen Dan hrvatskih knjižnica u sklopu kojeg županijski Upravni odjel za prosvjetu, kulturu i sport nagrađuje najčitače iz osnovnih i srednjih škola. Iz naše škole titulu najčitača zaslužile su Viktorija Đurkin i Erika Blaži.

Školsko natjecanje "Čitanjem do zvijezda"

15. siječnja 2020.

1. Anamarija Kapusta

2. Anđelina Novosel

3. Adriana Jantol

4. Anđelina Rak

5. Melani Rak

Čestitke učenicama na hrabrosti i odvažnosti u čitanju!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE ČITANJEM DO ZVIJEZDA

REZULTATI NATJEČAJA "VOLIM KNJIŽNICU"

U povodu 70.obljetnice Hrvatskog knjižničarskog društva Varaždinske županije otvoren je u šk.g. 2018./2019. natječaj pod nazivom "Volim knjižnicu".

Između poslanih likovnih i literarnih radova iz naše škole, nagradu je osvojila učenica Dalila Bačani s pjesmicom "Svet knjigi", u kategoriji učenika viših razreda. Sve literarne radove možete pročitati, dok likovne radove možete prolistati.

Radno vrijeme: svaki drugi tjedan: PON - SRI - PET od 8 do 14                                         UT - ČET od 8 do 14 sati

Smještaj: na katu

Površina: 60 m

Oprema: računalo za knjižničara, printer, stalak za časopise, projektor, ormar s neknjižnom građom