Online kviz-natjecanja "Koliko poznaješ Hrvatski sabor?"

Saborska Služba za građane organizirala je 8. ožujka 2024. deseti po redu online kviz-natjecanje o poznavanju Hrvatskoga sabora za učenike osmih razreda osnovnih škola. Na ovogodišnjem natjecanju sudjelovali su učenici osmih razreda iz 52 osnovne škole diljem Hrvatske, ukupno 156 učenika raspoređenih u tročlane natjecateljske timove škola, pri čemu je svaki učenik u timu imao svoju zamjenu. Učenici su iz informatičkih učionica u svojim školama odgovarali na 30 pitanja kviza u vremenu od 30 minuta. Našu školu predstavljali su učenici  Lara Borović, Teo Crkvenčić i Ivona Vadjunec  iz 8. a razreda te su zauzeli 28 rang. Čestitke natjecateljima.

Priloženi dokumenti:
Hrvatski_sabor_slika.jpg (1.34 MB)

objavio: Mario Bontek   datum: 25. 3. 2024.