Humanitarna akcija POKAŽIMO OBOLJELIMA DA NISU SAMI

Učenici šestih i osmih razreda i ove godine dobro su se proveli na  Večeri matematike.

Učiteljica matematike Lidija Pokos osmislila je i pripremila materijale za izradu božićnih ukrasa, a uz primjenu znanja iz matematike.

Utvrđivali su znanja iz  geometrije i izrađivali  božićne vjenčiće. Vjenčiće su narednih dana prodavali kako bi sakupili  novčana sredstva za kupnju igračaka, knjižica te kozmetike za djecu. Naime, u povodu predstojećih blagdana naša se škola pridružila humanitarnoj akciji Udruge oboljelih od leukemije i limfoma  iz Čakovca koji će pohodit dječje odjele u bolnicama( OB Čakovec, OB Varaždin, KBC Rebro i KB Merkur) te oboljele u kućnoj njezi, a koji se liječe i/ili oporavljaju od teških malignih bolesti.

Našim prilozima od igračaka, slatkiša, slikovnica do raznih higijenskih potrepština dajemo punu podršku ovakvim akcijama. U nadi za brzim oporavkom i ozdravljenjem dječici želimo vesele  božićne blagdane.

Priloženi dokumenti:
1.jpg (241.14 KB)
2.jpg (234.44 KB)
3.jpg (216.40 KB)
5.jpg (237.24 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 19. 12. 2023.