FESTIVAL KINČA

Na V. međunarodnom festivalu kinča u Visokom u organizaciji KUU Magda i Luisa već treću godinu sudjelovala je i naša učenička zadruga. Mladi zadrugari iz 2.b razrednog odjela u sklopu izvannastavnih aktivnosti njeguju tradiciju zavičaja i uče izrađivati cvijeće od krep papira. U tome ih podržavaju i njihovi roditelji koji su se okupljali na kreativnim radionicama pod vodstvom učiteljice Snježane Hranić.

Prekrasno uređen izložbeni prostor naše zadruge plijenio je pažnju posjetitelja. Naše zadrugarke Eva i Lara odgovarale su na brojna pitanja zadivljenih posjetitelja. Ponosne su bile i njihove majke Ljiljana i Željka koje su uz voditeljicu Hranić uložile puno truda i kreativne energije u izradu cvijeća za koje su mnogi mislili da je „živo“.

Priloženi dokumenti:
buketic.jpg (271.47 KB)
djeteljina.jpg (184.88 KB)
izlozba_1.jpg (515.22 KB)
izlozba.jpg (780.25 KB)
ruze.jpg (306.66 KB)
suradnice.jpg (473.06 KB)
vila.jpg (538.19 KB)
zadrugarke.jpg (271.88 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 6. 6. 2023.