UZ Jurek prva na 26. županijskoj smotri zadruga

Učeničku zadrugu Jurek iz Osnovne škole Sveti Đurđ na ovogodišnjoj 26. smotri učeničkih zadruga Varaždinske županije predstavljala je sekcija Kreativne krpice koju vodi učiteljica hrvatskog jezika Elena Kovačić te zadrugarke Jana Novak, učenica osmog razreda i Sara Vađon, učenica šestog razreda.

Na njihovom štandu našle su se krpene lutke - glavni likovi iz različitih bajki. Lutke su ručno šivane, izrađene od prirodnih materijala, dolaze uz prigodnu torbicu te uvijek i svugdje mogu biti uz dijete. Uz svaku lutku dolazi i digitalna slikovnica koju su izrađivali učenici 6. razredai do koje se dolazi uz QR kod.

Stručno povjerenstvo smatralo je da rad zadrugarki treba nagraditi prvim  mjestom čime je Učenička zadruga Jurek, s voditeljicom Snježanom Hranić, osigurala plasman na državnu smotru učeničkih zadrugu u Karlovcu.

Priloženi dokumenti:
1.jpg (229.15 KB)
2.jpg (214.82 KB)
3.jpg (240.47 KB)
4.jpg (225.71 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 8. 5. 2023.