OSLOBOĐENJE OD NASTAVE TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE

Poštovani roditelji,

ako je u školskoj godini 2022./2023. za Vaše dijete zbog njegovog zdravstvenog stanja potrebno privremeno ili trajno oslobođenje od pohađanja nastavnog predmeta tjelesne i zdravstvene kulture ili sudjelovanja u određenim nastavnim sadržajima tjelesne i zdravstvene kulture, molimo Vas da najkasnije do 23. 9. 2022. (petak) dostavite školi ispunjeni obrazac zamolbe (moguće preuzeti OVDJE).

Zamolbu je potrebno dostaviti Školi:

• putem maila (ured@os-sveti-djurdj.skole.hr)

ILI

• osobno (za učenike od 1. do 4. razreda zamolbe prikupljaju razrednici, za učenike od 5. do 8. razreda zamolbe prikuplja učiteljica TZK).

Odluku o oslobođenju učenika donosi Učiteljsko vijeće na prijedlog nadležnog liječnika školske medicine.

objavio: Tomislav Batinić   datum: 15. 9. 2022.