Centri izvrsnosti

Ovogodišnji upisi učenika u Centre izvrsnosti Varaždinske županije za školsku godinu 2022./2023. odvijat će se elektronički, putem prijavnog obrasca. U cilju informiranja učenika i njihovih roditelja o programima i radionicama koji se izvode u Centrima izvrsnosti, pripremljena je brošura s najvažnijim informacijama o svakom Centru izvrsnosti s poveznicama na mrežne stranice www.civz.hr gdje su dostupni detaljni opisi programa i radionica pojedinog Centra.

Dan otvorenih vrata Centara izvrsnosti Varaždinske županije održat će se dana 17.9.2022. godine u vremenu od 9 do 12 sati. Tog dana svi zainteresirani učenici i polaznici mogu obići Centar izvrsnosti koji ih zanima, te u razgovoru s voditeljima i mentorima dobiti odgovore na sva pitanja vezana uz programe i rad u Centru. Popis svih centara i njihovih sjedišta naveden je u priloženoj brošuri.

Online príjave za uključivanje u Centre izvrsnosti Varaždinske żupanije za školsku godinu 2022./2023. traju od 12. do 25. rujna 2022 godine, a link na obrazac dostupan je na mreżnim stranicama www.civz.hr.

Testiranja učenika provodit će se u razdoblju od 1. do 8. listopada 2022. godine, a o točnom mjestu i vremenu testiranja prijavljeni učenici primit će obavijest od voditelja Centra.

Priloženi dokumenti:
CIVZ_brosura-2022.pdf (3.81 MB)

objavio: Edi Bačani   datum: 13. 9. 2022.