Erasmus+ projekt – VR versus climate change – 3. mobilnost u Ludbregu

Prošloga tjedna (4.7.-9.7.) održan je treći susret svih partnera u Erasmus+ projektu te ujedno i prva obuka učitelja. Cilj ovog susreta bio je povećati teorijsko znanje učitelja o problemima vezanima uz klimatske promjene. Svakoga dana učitelji su prvo slušali predavanja o raznim temama vezanima uz klimatske promjene (Climate change, Utilization of renewable energy sources, Implementation of climate change in school subjects…), a zatim sudjelovali u organiziranim radionicama gdje su zajednički osmišljavali nastavne sate na kojima će učenike podučiti o navedenim temama.

Uz edukativne svrhe, još jedna svrha ovog projekta je i stjecanje poznanstava i prijateljstava s ljudima iz drugih država te upoznavanje njihove kulture. Ovog puta gosti iz Makedonije, Grčke i Slovenije su se upoznali s poviješću i životom u Ludbregu i okolnim gradovima, a učitelji iz naše škole će tu priliku imati već sljedeći mjesec u Velenju kada će biti održana sljedeća mobilnost Erasmus+ projekta.

Priloženi dokumenti:
1.jpg (247.69 KB)
2.jpg (235.64 KB)
3.jpg (218.60 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 14. 7. 2022.