OŠ Sveti Đurđ - pobjednik ovogodišnjeg natječaja Kauflanda - škola voća i povrća

Već nekoliko godina Kaufland nagrađuje škole  godišnjom zalihom voća i povrća putem svog nagradnog natječaja. Ove školske godine zadatak je bio napisati kuharicu s deset recepata na narječju kojem škola pripada. Ideja je bila napraviti kuharicu koja će sadržavati tradicijske recepte i biti napisana na kajkavskom. Osmišljena je i priča o zmaju Đureku i vitezu Jureku koja se proteže kroz cijelu kuharicu te ju povezuje u jednu prekrasnu cjelinu. U izradu kuharice uključili su se učenici škole uz koordinaciju učiteljice Emilije Gale te likovne urednice učiteljice Sonje Đurkin. Iznimno smo ponosni angažmanom svih učenika i učitelja koji su sudjelovali te pobjedom na natječaju čime smo osigurali zalihu voća i povrća za školsku godinu pred nama.

Priloženi dokumenti:
1.jpg (245.32 KB)
2.jpg (229.32 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 15. 6. 2022.