OBAVIJEST RODITELJIMA PRVAŠIĆA O PRVOM DANU ŠKOLE

Temeljem cjelokupne epidemiološke situacije škole imaju obvezu pridržavati se preporuka, mjera i uputa za rad Ministarstva znanosti i obrazovanja i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Molimo roditelje da prvi dan škole dijete bude u pratnji samo jednog roditelja i  da se pridržavate uputa HZJZa.

Upute-za-sprječavanje-i-suzbijanje-epidemije-bolesti-COVID-19-vezano-uz-rad-predškolskih-ustanova-osnovnih-i-srednjih-škola-u-školskoj-godini-2021.-2022..pdf (gov.hr)

Svi roditelji s djecom ulaze kroz MALI ULAZ ŠKOLE.

Učiteljice će u 08:20 sati prozvati učenike i učenici zajedno s roditeljem ulaze u razred.

Učenici i roditelji će tada dobiti udžbenike, materijale i sve informacije o daljnjem održavanju nastave.

VAŽNO!!!!

Molimo da se pri dolasku u školu pridržavate sljedećih mjera:

• Roditelji se ne okupljaju na ulazu u školsku zgradu.
  • Roditelji drže socijalnu distancu.
  • Pri ulasku u školsku zgradu molimo da roditelj ima masku za lice.
  • Bilježnica za vođenje temperature – Roditelji/skrbnici dužni su izmjeriti tjelesnu temperaturu djetetu svaki dan prije dolaska u školu i zabilježiti je u posebnu bilježnicu – djeca donose svaki dan u školu navedenu bilježnicu koju učitelj provjerava.
  • Roditelji/skrbnici dužni su izmjeriti tjelesnu temperaturu djetetu svaki dan prije dolaska u školu te u slučaju povišene tjelesne temperature ne smiju dovoditi dijete u školu, već se javljaju telefonom razredniku/razrednici i izabranom pedijatru/liječniku obiteljske medicine radi odluke o testiranju i liječenju djeteta. Djeca sa znakovima drugih zaraznih bolesti također ne dolaze u ustanovu.

Roditelj/skrbnik treba se upoznati s Uputama HZJZ–a u cjelini koje su objavljene i na stranicama OŠ Sveti Đurđ

objavio: Mario Bontek   datum: 1. 9. 2021.