Poštovani roditelji/skrbnici

i ove godine nastavlja se projekt oslobađanja učenika od plaćanja školske prehrane pod nazivom „Užina za sve IV“  koji zajednički provode Varaždinska županija i Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike.

Kriterij je i dalje isti, a to znači da se odnosi na primatelje dječjeg doplatka. Dječji doplatak mora biti ostvaren u Republici Hrvatskoj, prijave primatelja dječjeg doplatka iz inozemstva se neće razmatrati.

U nastavku objave je dopis Varaždinske županije i obrazac koji možete preuzeti, ispisati i popuniti, a iznos dječjeg doplatka se odnosi na visinu dječjeg doplatka koji ostvarujete za pojedino dijete koje prijavljujete, ne za više djece.

Molimo vas da popunjene zahtjeve predate što ranije.

Rok za predaju zahtjeva je do 18. lipnja.

Roditelji koji nemaju mogućnost printanja dokumentacije mogu se dogovoriti sa razrednicima oko preuzimanja istih u školi.

objavio: Mario Bontek   datum: 11. 5. 2021.