Susret s BRANKOM PRIMORAC

U petak 7. ožujka 2014. godine Osnovnu školu Sveti Đurđ posjetila je poznata hrvatska književnica Branka Primorac. Književnom susretu pridružili su se učenici od petog do osmog razreda. Susret je počeo igrokazom učenica 7.b prema knjizi Branke Primorac „Maturalac“. Književnica je bila oduševljena igrokazom. Nakon toga je učenicima pričala o sebi i o svojim djelima. Na kraju su učenici postavljali pitanja na koja je spisateljica vrlo rado odgovarala.

Filip Glavak, 7.b

Branka Primorac rođena je u Zagrebu 1964. godine. Bila je novinarka Večernjeg lista (urednica odjela Kulture). Ne voli ulizice, štake i biti bez novca. Najpoznatiji njezin roman je MaturalacNapisala je još: Mama, pazi pas; Ljubavni slučaj mačka Joje; Perešin, život i smrt; Moj djed astronaut; Sve zbog Ane; Zvonka Zmaj i Tri kavalira; Divlje godine

objavio: Edi Bačani   datum: 13. 3. 2014.