ZIG ZAG Medveščak!!!!!!

Niti izuzetno loše vremenske prilike, u nedjelju 12.2.2012. godine, nisu spriječile hrabru navijačku skupinu učenika članova Plesne i Sportske grupe OŠ Sveti Đurđ da u punoj dvorani Doma sportova bodre zagrebačke Medvjede na utakmici protiv ekipe Red Bull Salzburga za plasman prije finalnog doigravanja.

U odličnoj navijačkoj atmosferi utakmica je završila 5:3 u korist KHL Medveščak.
Hokejaši Medveščaka sportski su prijatelji UNICEF-a, tako da smo i mi kupnjom ulaznica ujedno pridonijeli UNICEF-ovoj akciji "Stop nasilju među djecom" koja se provodi u više od 260 škola u Hrvatskoj. Navijačku ekspediciju organizirale su i vodile učiteljice Sanja Pirc i Anica Sitar Dvorski.
ZIG ZAG Medveščak!!!!!!

Anica Sitar Dvorski

objavio: Edi Bačani   datum: 14. 2. 2012.