Obavijest

U četvrtak 22. prosinca održat će se školska priredba povodom Božića i nove godine s početkom u 17:00 sati...

Tog dana nastava će se redovito održavati do šestog sata. Nakon šestog sata svi učenici odlaze kućama.

Za učenike koji sudjeluju u priredbi i za one koji žele doći pogledati priredbu organiziran je autobusni prijevoz.  Iz smjera Hrženice, Komarnice i Luke u 16:00, a iz smjera Struge, Sesveta i Karlovca u 16:15 sati.  Povratak autobusa je u 18:10 za Luku, Komarnicu i Hrženicu, a u 18:20 za Karlovec, Sesvete i Strugu.

Mole se učenici da obavijeste svoje roditelje da se odazovu na školsku priredbu.

U petak 23. prosinca posljednji je nastavni dan i time završava prvo obrazovno razdoblje i započinju božićni praznici i zimski odmor učenika.  Nastava će se održavati po rasporedu prva tri sata i nakon toga učenici odlaze kućama. Prvo učenici nižih razreda u 10:35.  nakon toga učenici viših razreda u 11:15 sati. Vozni red objavljen je na oglasnim pločama škole.

Podjela izvješća za učenike prvih razreda je u petak 23. prosinca.

Podjela izvješća za učenike od 2. do 8. razreda je u srijedu 28. prosinca u 11:00 sati.

Nastava u drugom obrazovnom razdoblju započinje u ponedjeljak 16. siječnja 2012. godine.

Podsjećam učenike da podmire svoje obveze za školsku kuhinju.

Upozoravaju se učenici da ne nose u školu eksplozivna sredstva ( petarde i sl.), da ih ne koriste na mjestima gdje se okupljaju ostali učenici kao što su autobusna stajališta.  U protivnom će biti najstrože kažnjeni, budući je korištenje takvih eksplozivnih  sredstava zakonom zabranjeno mlađima od 15 godina.

Svim učenicima i zaposlenicima želim miran i blagoslovljen Božić, te mnogo sreće i zdravlja u 2012. godini.

Ravnatelj:

Mario Bontek

objavio: Edi Bačani   datum: 20. 12. 2011.