Priznanje našoj školi zbog najboljeg rada u županiji u literarnom natječaju Odjeci

Učenica Klara Stančin iz 7. a razreda dobila je priznanje za najuspješniji literarni rad iz Varaždinske županije u 18. literarnom natječaju Odjeci Naklade Ljevak.

Na satima Hrvatskog jezika tijekom školske godine 2022./2023. učenici šestih razreda  napisali su mnoge radove te ih je njihova učiteljica Elena Kovačić poslala na natječaj Odjeci. Krajem prosinca stigla je obavijest da je prosudbeno povjerenstvo, koje su činili književnici Mladen Kopjar i Nada Mihaljević te urednica Zbornika literarnih radova učenika osnovnih škola Sandra Crnčević, odabralo čak 5 radova učenika naše škole koji su se našli u digitalnom i tiskanom izdanju zbornika literarnih radova učenika osnovnih škola. Tu su se našle lirske pjesme Cerkva Sare Vađon, Šumasti san Petra Šantavca, Prijateljstvo Lare Vađunec, Oblaki kak hlapi Klare Stančin i sastavak Mokri pod Nine Turek.

Rad Klare Stančin na svečanoj dodjeli nagrada i priznanja 26. siječnja 2024. godine proglašen je najboljim radom za Varaždinsku županiju te je učenica dobila priznanje za svoje stvaralaštvo, a nagrađena je i vrijednim knjigama Naklade Ljevak.

Pročitajte radove učenika u digitalnom zborniku: https://www.odjeci.com.hr/assets/odjeci-2023.pdf?fbclid=IwAR1klflLBRQdTkCjrT9Xq0KZ5sW1bVHIHtHWiUV1IeY2AUBG1m0jo_PqzsM

Priloženi dokumenti:
Odjeci.jpg (214.23 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 5. 2. 2024.