PROMOCIJA SPORTA KAO ZDRAVOG NAČINA ŽIVOTA

U petak, 22. 12. 2023. godine, u okviru Školske preventivne strategije kroz brojne aktivnosti promovirali smo sport kao zdrav način života:

• sportski susreti učenika
  • sportski susreti učenika i djelatnika škole
  • predavanje učitelja tjelesne i zdravstvene kulture Marka Crkvenčića za učenike o rekreativnom bavljenju sportom
  • predstavljanje nogometaša Igora Postonjskog i Josipa Brezovca.

U realizaciji spomenutih aktivnosti sudjelovali su stručni suradnici Marija Česi, Tomislav Batinić, Liljanja Šarec, učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Marko Crkvenčić, učiteljica likovne kulture Sonja Đurkin i učiteljica razredne nastave Snježana Hranić te učenici voditelji razgovora s nogometašima Luka Kotiščak i Ivona Jerković.

Kroz realizirane aktivnosti naše učenike potaknuli smo na rekreativno bavljenje sportom i vođenje zdravog načina života.

Fotografije pogledajte pod opširnije.

objavio: Tomislav Batinić   datum: 10. 1. 2024.