Plastičnim čepovima do skupih lijekova

Tijekom prošle školske godine započeli smo sakupljati plastične čepove za udrugu oboljelih od leukemije i limfoma iz Čakovca. Na ekološki prihvatljiv način  učenici tako prikupljaju financijska sredstva za liječenje i pomoć  članovima udruge oboljelih od leukemije i limfoma. Sakupili smo veliku količinu i pokazali tako da smo višestruko odgovorni kako prema okolišu, tako i prema oboljelima od teških bolesti.

Djeca tako razvijaju volontiranje kao važan segment u razvoju osobina ličnosti, pokazuju razumijevanje za oboljele i uče vještine koje bi im jednog dana mogle pomoći u traženju zaposlenja.

Kao potvrdu naše aktivnosti od udruge smo zaprimili zahvalnicu.

Priloženi dokumenti:
1.jpg (222.67 KB)
Cepovi_ovjerena.pdf (850.89 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 30. 10. 2023.