Festival kreativnosti i inovativnosti

Proizvod naše zadruge izložen je na sajmu Maker Faire u Beču 3. i 4. lipnja 2023.

Pod motom "Makers for the Future", Maker Faire Vienna 2023. posvećen je inovativnim idejama i rješenjima za dizajn budućnosti.

Voditeljica zadruge Jurek, Snježana Hranić  je u organizaciji HSUZ- a posjetila ovu manifestaciju. Zadrugari su osim sudjelovanja na sajmu posjetili i Hrvatski centar gdje je naša voditeljica ukratko predstavila učeničko zadrugarstvo malim Hrvatima koji žive u Beču i sudjelovala u kreativno - tehničkoj radionici.

Zadrugari su posjetili i jednu zanatsku radionicu u Beču te razgledali znamenitosti grada.

Priloženi dokumenti:
Hrvatski_centar.jpg (74.84 KB)
HSUZ.jpg (333.67 KB)
izlozba.jpg (151.86 KB)
UZ_Jurek.jpg (362.03 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 6. 6. 2023.