OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Nastava u 2021./2022. školskoj godini započinje 6. rujna 2021. u 08:00 sati - svi učenici su u jutarnjoj smjeni.

Nadamo se da ste se lijepo odmorili i zabavili tijekom ljetnih praznika i da ste spremni za novi početak u školskim klupama.

I ova školska i nastavna godina započinje uz određena ograničenja i epidemiološke mjere zbog proglašene pandemije virusa COVID-19, ali su one malo ublažene u odnosu na one koje su bile na snazi prošle školske godine.

Temeljni dokument za izradu epidemioloških mjera koje svaka škola primjenjuje sukladno svojim prostornim i materijalnim uvjetima donijeli su Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja dana 26. kolovoza 2021. godine i možete ga pročitati OVDJE

Autobus će učenike dovesti u školu po uobičajenom rasporedu vožnje.

• Raspored vožnje autobusa je pod OPŠIRNIJE

Povratak kućama u ponedjeljak je iza 3. sata (10:35)

Za učenike prvih razreda i njihove roditelje početak nastave je u 8:20 sati

Za učenike od prvog do četvrtog razreda nastava će se održati u njihovim učionicama.

Učenici od petog do osmog razreda bit će u učionicama prema sljedećem rasporedu:

5.a - učionica engleskog jezika

5.b - učionica njemačkog jezika

6.a - učionica tehničke kulture

6.b - učionica biologije

7.a - učionica hrvatskog jezika

7.b - učionica povijesti

8.a - učionica matematike

8.b - učionica likovne kulture

Udžbenike i radne bilježnice učenici će zaduživati u učionicama prema gore navedenom rasporedu.

Prehrana u školskoj kuhinji za učenike OŠ Sveti Đurđ je besplatna. Financiranje školske kuhinje i ove školske godine preuzima Općina Sveti Đurđ.

Školska kuhinja započinje s radom u utorak 7. rujna.

Priloženi dokumenti:
Raspored_voznji_autobusa2021.docx (13.16 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 1. 9. 2021.