Međužupanijski stručni skup za voditelje učeničkih zadruga

U našoj je školi 4. siječnja 2011. godine održan Međužupanijski – jednodnevni stručni skup za voditelje učeničkih zadruga...

... Zagrebačke, Krapinsko-zagorske, Varaždinske, Karlovačke, Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske, Primorsko-goranske, Istarske, Međimurske županije i Grada Zagreba.

Na skupu je sudjelovalo 53 voditelja koji su mogli naučiti koje su zakonom predviđene obveze prilikom osnivanja učeničke zadruge, kako pripremiti dokumentaciju vezanu za rad učeničke zadruge te se upoznati s nekoliko modela vođenja dokumentacije učeničke zadruge.

Predavači na ovom stručnom skupu su bile Mirjana Jerčić i Snježana Hranić, voditeljice Međužupanijskog stručnog vijeća za učeničke zadruge, Josipa Banić i Maja Bašić, voditeljice učeničke zadruge i Vesna Marović, viša savjetnica za učeničko poduzetništvo.

Prema rezultatima evaluacijskih lista ovaj je stručni skup iznjedrio mnoge korisne informacije za rad učeničkih zadruga čiji broj stalno raste. U Hrvatsku udrugu učeničkih zadruga trenutno su uključene 263 učeničke zadruge.

Dokumentacija

Voditelj sekcije za promociju i marketing Učeničke zadruge "Jurek"

Edi Bačani

objavio: Edi Bačani   datum: 12. 1. 2011.