Poziv na vrednovanje

Vrednovanje kandidata u postupku natječaja za zasnivanje radnog odnosa na radno mjesto učitelj/učiteljica razredne nastave, puno i određeno radno vrijeme, koji je objavljen dana 8. listopada 2021. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Sveti Đurđ, Sveti Đurđ  www.os-sveti-djurdj.skole.hr u rubrici pod nazivom „O ŠKOLI“  podrubrika „NATJEČAJI“

Vrednovanje se provodi za kandidate koji udovoljavaju uvjetima članka 4. Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi.

Vrednovanje će se održati dana 29. listopada 2021. godine, s početkom u 13:00 sati,  u OŠ Sveti Đurđ u učionici njemačkog jezika.

Vrednovanje će se provoditi uz pridržavanje svih propisanih epidemioloških mjera. Prije ulaska u zgradu škole kandidatima se mjeri temperatura i kandidati ispunjavaju izjavu o zdravstvenom stanju, tj. da nisu zaraženi i da nisu bili u kontaktu sa zaraženom osobom.

13:00 sati – Utvrđivanje identiteta kandidata

13:10 sati – Početak vrednovanja

Ako kandidat ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom natječaja.

Kandidati pristupaju razgovoru prema zaprimljenoj prijavi na natječaj.

Povjerenstvo na razgovoru  s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi.

Smatra se da je kandidat na razgovoru zadovoljio ako je ostvario najmanje 5 bodova od ukupno 10 mogućih bodova.

Nakon provedenog razgovora Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 20. 10. 2021. na mrežnoj stranici Osnovne škole Sveti Đurđ, Sveti Đurđ www.os-sveti-djurdj.skole.hr u rubrici pod nazivom  „VIJESTI“, naslov „POZIV NA VREDNOVANJE“.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

objavio: Mario Bontek   datum: 20. 10. 2021.