SISTEMATSKI PREGLED ZA UČENIKE 8.A RAZREDA

Poštovani roditelji učenika 8.a razreda,

nadležna školska liječnica dr. Martina Samac realizirat će sistematski pregled za učenike 8.a razreda:
  • dana 15. 10. (četvrtak) i 16. 10. (petak)
  • u Domu zdravlja Varaždin.

Vašem djetetu je u ponedjeljak, 12. 10. 2020. godine uručena dokumentacija važna za pregled. Dijete će Vam kući donijeti sljedeće:
  • obavijest o sistematskom pregledu s navedenim datumom, vremenom i mjestom pregleda
  • upute školske liječnice za pregled koje roditelj treba pročitati kako bi pripremio dijete za pregled (vidjeti OVDJE)
  • obrazac "Podaci o djetetu" koji roditelj treba ispuniti i predati liječnici kod dolaska s djetetom na pregled
  • obrazac "Izjava o mogućem riziku zaraze SARS-CoV-2 virusom" koji na dan polaska roditelj treba ispuniti za dijete i za sebe i predati liječnici kod dolaska s djetetom na pregled.

OSNOVNE INFORMACIJE O PREGLEDU

Datum i vrijeme pregleda:
  • svaki učenik dobio je svoj termin za pregled (vidjeti dokument "Obavijest o sistematskom pregledu", rubrike "Datum pregleda" i "Vrijeme pregleda")
Mjesto pregleda:
  • Dom zdravlja Varaždinske županije, Kolodvorska 20, Varaždin
  • ambulanta školske medicine, 1. kat, soba 3

Nadležna školska liječnica:

• dr. med. Martina Samac

Telefonski broj:

• prema potrebi kontaktirati između 13:00 i 14:00 sati

Na dan sistematskog pregleda nastava za 8.a razred održat će se prema rasporedu sati. Učenici nakon obavljenog pregleda trebaju doći u školu.

objavio: Tomislav Batinić   datum: 12. 10. 2020.