OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA 1. DO 4. RAZREDA O NAČINU ODVIJANJA NASTAVE OD 25. SVIBNJA

Dragi učenici i roditelji,

u ponedjeljak, 25.5.  na nastavu u školu vračaju se učenici od 1. do 4. razreda.

Nastava počinje ujutro od 8:00 sati na dalje prema redovnom rasporedu. Nastavni sati započinju kada učenici uđu u razred. Nema zvona i klasičnog trajanja sati, već svaki razred ima drugačije vrijeme početka i završetka nastavnih sati što određuju učitelji.

Učenici u školu ulaze prema slijedećem rasporedu počevši od 7:30 sati nadalje :

VELIKI ULAZ  – 4.a , 4.b , 2.b, 3.a razred

MALI ULAZ -  1.a, 1.b, 2.a, 3.b razred

Učenike će na ulazu dočekati razredne učiteljice i objasniti proceduru ulaska u školu.

Učenike putnike vozi autobus prema slijedećem rasporedu:

UJUTRO – DOLAZAK:
1. autobus
- u 7,40 sati polazak iz Hrženice preko Komarnice i Luke,

2. autobus
- u 7,20 polazak iz Struge
- u 7,30 polazak iz Sesveta
- u 7,40 polazak iz Karlovca

ODLAZAK IZ ŠKOLE:

Za ponedjeljak, srijedu, četvrtak i petak:

1. vožnja (iza 4. sata) u 11,35 sati za Luku, Komarnicu i Hrženicu
2. vožnja (iza 4. sata) u 11,50 sati za Karlovec, Sesvete i Strugu,
3. vožnja (iza 5. sata) u 12,25 sati za Luku, Komarnicu, Hržanicu
4. vožnja (iza 5. sata) u 12,40 sati za Karlovec, Sesvete i Strugu

Za utorak:
1. vožnja (iza 5. sata) u 12,25 sati za Luku, Komarnicu i Hrženicu
2. vožnja (iza 5. sata) u 12,40 sati za Karlovec, Sesvete i Strugu,
3. vožnja (iza 6. sata) u 13,15 sati za Luku, Komarnicu, Hržanicu
4. vožnja (iza 6. sata) u 13,00 sati za Karlovec, Sesvete i Strugu

Roditelji koji će sami dovoditi djecu u školu i iz škole, molimo da ne ulaze u školsko dvorište. Napominjemo da ulazak u školu i školsko dvorište nije dozvoljen roditeljima/pratiteljima učenika.

Za učenike je organizirana redovita užina koja će biti poslužena dijelom u blagovaoni  i dijelom u učionicama.

Molimo roditelje da djetetu osiguraju 1 paketić papirnatih maramica koje će dijete imati u školskoj torbi.

Sve ostale upute, informacije i obavijesti učenici će dobiti od svojih učiteljica u školi. Također podsjećamo i da se učenici i roditelji dobro upoznaju s propisanim mjerama objavljenima u prethodnoj obavijesti.

U ime svih učitelja, stručnih suradnika i djelatnika škole želimo se zahvaliti svim roditeljima na nesebičnom trudu, angažmanu i podršci koju su pružali djeci i nama tijekom odvijanja nastave na daljinu. Bez vas to ne bi bilo moguće i zato vam od srca hvala svima.

objavio: Mario Bontek   datum: 22. 5. 2020.