OBILJEŽAVANJE NACIONALNOG DANA BORBE PROTIV VRŠNJAČKOG NASILJA

U okviru Školskog preventivnog programa za školsku godinu 2019./2020. zbor naše škole je dana 3. ožujka 2020. godine pod vodstvom učiteljice glazbene kulture Janje Vađon izveo nekoliko tematskih pjesama za učenike od prvog do osmog razreda. Na taj način je u našoj školi obilježen Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja te su učenicima poslane poruke mira, ljubaznosti i tolerancije.

Učiteljica S. Đurkin je u suradnji s učenicima tematski uredila školski pano povodom obilježavanja Nacionalnog dana borbe protiv vršnjačkog nasilja. Pano sadrži kratke informacije o tome što je to vršnjačko nasilje, kako reći ne nasilju i da miru.

Na više mjesta u školi postavljeni su otočići komplimenata te su učenici pozvani uzeti jedan kompliment i darovati ga nekome.

objavio: Tomislav Batinić   datum: 3. 3. 2020.