OBILJEŽILI SMO VALENTINOVO

Točno na samo Valentinovo, 14. veljače, u našoj školi održana je prigodna priredba za učenike razredne nastave. U malome holu okupili su se svi učenici nižih razreda, a osim roditelja, baka i djedova koji uobičajeno dolaze na školske priredbe ovom prigodom došli su i neki naši bivši učenici. Radi se o starijoj braći, odnosno starijim sestrama učenika koji su nastupali u programu. „Teret“ priredbe podnijela je Dramska i recitatorska grupa koju vodi učitelj Dražen Vađunec, a uspješna suradnja uspostavljena je i sa školskom knjižničarkom Ljiljanom Šarec koja je organizirala pisanje ljubavnih stihova na razini cijele škole. Svi učenici koji su se odazvali njezinom pozivu dobili su prigodne nagrade, a najuspješniji su svoje stihove mogli interpretirati u okviru priredbe. Bilo je to u trenutku kada se 'školski poštar' Dorijan Šoš, učenik 2.b razreda, morao kostimirati i 'nabaciti' brkove kako bi mogao podijeliti ljubavna pisma koja su učenici međusobno pisali jedni drugima. Dakle, u 35 minutnom programu imali smo red pjevanja, red govorenja stihova, red glume te izmjenu smijeha i pljeska, a sve u znaku ljubavi.

Tekst i fotografije: Dražen Vađunec

Priloženi dokumenti:
Valentinovo_1.jpg (711.83 KB)
Valentinovo_2.jpg (822.48 KB)
Valentinovo_3.jpg (691.74 KB)
Valentinovo_5.jpg (853.23 KB)

objavio: Ljiljana Šarec   datum: 17. 2. 2020.