OBAVIJEST O NASTAVKU ŠTRAJKA 21.11.2019

U četvrtak, 21. studenog 2019. godine Sindikat hrvatskih učitelja sukladno članku 205.  Zakona o radu organizira štrajk.

Obavještavamo vas da se u Osnovnoj školi Sveti Đurđ dio djelatnika i članova sindikata izjasnilo da podržava štrajk, dok je dio djelatnika odlučilo da će održati redovnu nastavu.

ČETVRTAK 21.11.2019.:

Nastava za učenike predmetne nastave (5.-8. razred) neće se održati.

Nastava za učenike razredne nastave (1.-4. razred) održava se za 2.b i 3.a razred. Za ostale učenike razredne nastave nastava se ne održava.

Učenici koji odluče doći u školu će biti adekvatno zbrinuti i pod nadzorom.

Kontakt osoba zadužena za pružanje odgovarajućih informacija vezanih uz održavanje štrajka je ravnatelj Mario Bontek te svi zainteresirani roditelji, skrbnici i učenici mogu slati upite na mail mario.bontek@skole.hr ili tel:042/830-101

O situaciji narednih dana bit ćete obavještavani svakog dana putem školske web stranice i na ulaznim vratima škole pa Vas pozivam da redovno pratite informacije (nakon 13:00 sati).

Zahvaljujem na razumijevanju.

objavio: Mario Bontek   datum: 20. 11. 2019.