POČETAK NASTAVE - INFORMACIJE ZA UČENIKE I RODITELJE

Nastava počinje 3. rujna u 8 sati.

Autobus će učenike dovesti u školu po uobičajenom rasporedu vožnje.

Povratak kućama je iza 3. sata (10:35)

Za učenike prvog razreda i njihove roditelje održat će se priredba dobrodošlice u malom holu.

Za učenike od prvog do četvrtog razreda nastava će se  održavati u njihovim učionicama.

Učenici od petog do osmog razreda  bit će u učionicama prema sljedećem rasporedu:

5.a – učionica biologije                           7.a - učionica engleskog jezika

5.b - učionica likovne kulture                 7.b – učionica matematike

6.a – učionica tehničke kulture              8.a - učionica hrvatskog jezika

6.b - učionica povijesti                           8.b - učionica informatike

Udžbenike i radne bilježnice će učenici zaduživati u učionicama prema gore navedenom rasporedu.

Prehrana u školskoj kuhinji za učenike OŠ Sveti Đurđ je besplatna u šk.godini 2018./2019. Financiranje školske kuhinje za učenike preuzela je u potpunosti Općina Sveti Đurđ.

Školska kuhinja počinje s radom u srijedu 5. rujna, stoga molimo učenike da u ponedjeljak obavijeste razrednike hoće li se hraniti u školskoj kuhinji.

objavio: Mario Bontek   datum: 23. 8. 2018.