Kampanja "Odaberi svoju školu"

Poštovani roditelji i učenici osmih razreda,

Varaždinska županija provodi kampanju za upis u prvi razred srednjih škola u šk. god. 2018./2019. Kampanja traje od 16. do 19. travnja 2018. godine, a škole su grupirane na Varaždin, Ivanec, Ludbreg i Novi Marof.

Na prezentaciji upisa će uz predstavnike srednjih škola biti i predstavnici Varaždinske županije, Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, HGK - Županijske komore Varaždin te Obrtničke komore Varaždinske županije. Svaki učenik koji se odazove na kampanju dobit će promotivnu knjižicu pod nazivom "Odaberi svoju školu" s kratkim informacijama o svakoj srednjoj školi, upisnim kvotama i rokovima.

Za učenike naše škole kampanja će biti održana u srijedu, 18. travnja 2018. godine u Osnovnoj školi Ludbreg s početkom u 18:00 sati. Molimo učenike i roditelje da se odazovu na kampanju kako bi iz prve ruke i na licu mjesta doznali sve što ih zanima o određenoj školi ili željenim zanimanjima.

objavio: Tomislav Batinić   datum: 21. 3. 2018.