Fašnik i Valentinovo

Povodom Valentinova Dramsko-recitatorska grupa učenika razredne nastave održala je školsku priredbu u malom holu.

Grupu vodi moj razrednik Dražen Vađunec, a uz njegovu pomoć sami smo napisali prigodni igrokaz 'Naše najbolje odluke'. Na početku smo pjevali ljubavnu pjesmu Pobijedit će ljubav, zatim smo recitirali pojedinačno i u grupama. Igrokaz u kojem je jednu od glavnih uloga imao poštar ostavili smo za kraj priredbe. Ipak na samom kraju programa poštar je imao još jedan zadatak - podijeliti pisma koja su pisala djeca. Pisama je bilo jako puno pa je većina njih uručena predsjednicima razrednih odjela. I učitelji su bili sretni što su im učenici napisali pisma.

Meni je bilo super jer sam kazivala ljubavne stihove i glumila u priredbi, a dobila sam i puno pisama. Sretna sam što smo svi zajedno dobili veliki pljesak publike. Ova priredba za Valentinovo mi je bila najljepša do sada. Obožavam Valentinovo!

Anđelina Rak, 4.b

fotogalerija

objavio: Ljiljana Šarec   datum: 15. 2. 2018.