Učenici u kazalištu

U četvrtak 27.11.2014. moj 2.b razred je s učiteljicom posjetio Hrvatsko narodno kazalište u Varaždinu.

Nisam mogao dočekati početak predstave. Divio sam se prekrasnom prostoru. Ubrzo je počela predstava koja se zvala „I ti ljubav nekom daj“. Glumci su bili maskirani u pse različitih pasmina. Sve se događalo u azilu za napuštene pse. Psići su se natjecali da bi osvojili titulu Ponoćne ogrlice. Kostimi su bili neobični i svidjeli su mi se. Bilo je puno pjesme i plesa.

Najviše mi se svidjelo kad je pudlica plesala i plakala. Bilo je vrlo zanimljivo. Naučio sam da je život ljepši uz pjesmu i igru.

Filip Premec

objavio: Ljiljana Šarec   datum: 4. 12. 2014.