Stručni skup za voditelje učeničkih zadruga u OŠ Sveti Đurđ

Osnovna škola Sveti Đurđ u petak 25. listopada 2013. bila je domaćin stručnog skupa za voditelje učeničkih zadruga.

Osim voditelja učeničkih zadruga tu su se našli i drugi učitelji iz Varaždinske, Međimurske, Koprivničko-križevačke i Bjelovarsko-bilogorske županije koji su željeli vikend započeti na kreativan način.

Viša savjetnica iz Agencije za odgoj i obrazovanje Vesna Marović podučavala je o socijalnom poduzetništvu. Dinka Juričić, profesorica, zainteresirala je sve prisutne svojim energičnim predavanjem o uspješnim mladim poduzetnicima.

Nakon predavanja slijedila je radionica izrade suvenira transfer tehnikom koju je organizirala županijska voditeljica Snježana Hranić.

Učiteljice i jedan hrabar učitelj zaigrali su se salvetama, printevima, bojama, pastama i šablonama i uz stručno vodstvo voditeljice nastali su zanimljivi radovi.

Na licu svakog sudionika ovog stručnog skupa titrao je osmijeh, a u očima iskrio ponos kad je svoj novonastali uradak nosio kući.

fotogalerija

Elena Kovačić

objavio: Edi Bačani   datum: 29. 10. 2013.