Ona jednostavno zna!

Ovogodišnja državna smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo za učenike osnovnih škola održavala se od 25. do 27. travnja u Vodicama. Na jednom su se mjestu okupili najbolji mladi pisci, glumci i novinari iz cijele Hrvatske. Učenica 1. b razrednog odjela naše škole Lara Vađon sa svojom mentoricom Snježanom Hranić sudjelovala je na državnoj razini smotre LiDraNo 2022.

Lara je bila najmlađa sudionica te je svojim scenskim nastupom izmamila dugotrajan pljesak sudionika na samom otvaranju smotre. Izvela je pjesmu Mladena Kušeca, Znam. Svoj osvrt na Larin nastup član državnog povjerenstva započeo je riječima.“ Ona jednostavno zna! “ Nastavili su pohvalama njezine izvedbu te čestitali mentorici na hrabrosti jer je tako mladu učenicu pripremila za natjecanje i pustila je na scenu. Istaknuli su da je Lara jako zahvalan „materijal“ za daljnji rad i da ima jako veliki potencijal. Riječima: „Kapa do poda šinjorina!“ nasmijali su publiku i izmamili još jedan velik pljesak za Laru.

Iz Vodica smo se vratili prepuni dojmova, novih iskustava, ali i inspiracije za daljnji rad.

Ponosni smo na našu Laru i s nestrpljenjem očekujemo njezine nastupe!

objavio: Snježana Hranić   datum: 2. 5. 2022.