PROJEKT "SURFAM SIGURNO"

Dragi učenici,

studentice socijalne pedagogije Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu Darija Marković, Ana Posavčević i Petra Marković izradile su projekt "Surfam sigurno" za učenike osnovne škole. Tema projekta je sigurno korištenje interneta.

Molimo vas da:

• pogledate plakat koji sadrži korisne savjete o sigurnom korištenju interneta (KLIKNUTI OVDJE)
  • najkasnije do ponedjeljka, 18. svibnja 2020. godine ispunite kratku online anketu putem koje ćete ocijeniti plakat (KLIKNUTI OVDJE).

Na taj način možete pomoći studenticama u ispunjavanju njihovog zadatka u sklopu studija, a vi imate priliku ponoviti pravila važna za odgovorno i sigurno korištenje interneta.

objavio: Tomislav Batinić   datum: 11. 5. 2020.