Školska priredba

U četvrtak 20. prosinca 2018. godine nastava će se održati popodne s početkom u 13:15 sati.

Raspored vožnje autobusa i satnica za četvrtak nalazi se na oglasnim pločama u školi. Prva tri sata predviđene su za razredna druženja,  a posljednja tri sata za školsku priredbu. Nakon priredbe autobusi će prema voznom redu razvoziti učenike kućama.

U petak 21. prosinca 2018. godine posljednji je nastavni dan i time završava 1. obrazovno razdoblje i započinju božićni praznici i zimski odmor učenika.

U petak je dan promocije zdravog načina života. Raspored aktivnosti bit će istaknut na oglasnim pločama u školi.

Priloženi dokumenti:
oglasna.docx (15.21 KB)

objavio: Mario Bontek   datum: 17. 12. 2018.