STO GODINA OD ZAVRŠETKA PRVOG SVJETSKOG RATA

U povodu obilježavanja stote godišnjice od završetka Prvog svjetskog rata  (11. studeni  1918. - 11. studeni 2018.) učenici osmih razreda sudjelovali su u projektu izrađivanja prigodnog panoa. Cilj je bio upoznati ostale učenike škole o nekim manje poznatim zanimljivostima vezanim uz Prvi svjetski rat. Pri tome su koristili udžbenike, povijesne enciklopedije te preporučene mrežne stranice. Osim poučnog sadržaja, na panou se nalaze i siluete britanskog i austrougarskog vojnika, koje ja izradila učiteljica likovne kulture Sonja Đurkin s učenicima Likovne grupe.

učiteljica Sanja Pirc

objavio: Ljiljana Šarec   datum: 20. 11. 2018.