Svjetski dan zaštite životinja, 4. listopada

I ove su školske godine učenici OŠ Sveti Đurđ obilježili Svjetski dan zaštite životinja prikupljanjem donacija za udrugu „Sklonište dobrote“ iz Čakovca.  Učenici su donosili hranu za male i velike mace, no iznenadila nas je donacija jednog učenika koji je donio „grebalicu“ i transporter od svog mačka. Učenici 6.b razreda, kao glavni organizatori akcije, izradili su prigodan pano s informacijama o životinjama kojima prijeti izumiranje i to uglavnom zbog čovjekovog djelovanja. U subotu 27. listopada 2018. godine sve su stvari  dostavljene volonterima Udruge.

učiteljica Sanja Pirc

objavio: Ljiljana Šarec   datum: 29. 10. 2018.