Upisi u srednju školu 2018. - 2019.

Budući da se bliži vrijeme prijava za upise u srednje škole, s ciljem olakšanja tog procesa zbrajanja i oduzimanja ocjena i bodova, portal Srednja.hr prije nekoliko je godina pokrenula „Kalkulator bodova za upis u srednju školu“.

Riječ je o vrlo korisnom alatu pomoću kojeg učenici na jednostavan i brz način mogu zračunati koliko će bodova imati na upisima. Osim preračunavanja prosjeka ocjena  iz osnovne škole u bodove za upis srednje škole, Kalkulator od ove godine informira i o minimalnom, maksimalnom te prosječnom broju bodova iz prethodne školske godine potrebnom za upis željenog srednjoškolskog programa.

https://www.srednja.hr/srednja-kalkulator/    LINK NA KALKULATOR.

Klikom na link UPISI.HR možete pratiti sve informacije vezane uz upise u srednju.

objavio: Mario Bontek   datum: 21. 5. 2018.