OSIGURAVANJE ŠKOLSKE PREHRANE ZA DJECU U RIZIKU OD SIROMAŠTVA – poziv roditeljima

Varaždinska županija se u školskoj godini 2017/2018. uključuje u projekt Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva“ koji se financira iz Fonda europske pomoći za najpotrebnije (FEAD) i čiji je cilj ublažavanje najgorih oblika dječjeg siromaštva oslobađanjem od plaćanja cijene školske kuhinje.

Uvjet za ostvarivanje prava na sudjelovanje u projektu ostvaruju učenici čiji su roditelji, skrbnici ili posvojitelji korisnici doplatka za djecu.

Stoga molimo roditelje/skrbnike koji se žele uključiti u projekt da najkasnije do 22.09.2017. do 12:00 sati  Školi dostave:

1. molbu, odnosno zahtjev za oslobođenje učenika od plaćanja školske kuhinje u šk. god. 2017/2018.,

2. presliku Rješenja o priznavanju prava na doplatak za djecu.

objavio: Mario Bontek   datum: 18. 9. 2017.